
Підшипник маточини FORD SIERRA (BNC) передн. міст (Вир-во MOOG)
1 090 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946773
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD SIERRA (BNC) передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-WB-11172, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x85мм., орієнтовна вага - 0,51400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11172 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51400 кг |
| Висота | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴/комплект
