
Підшипник маточини FORD FIESTA IV (JA, JB, J5, J3) 95- передн.мост (Вир-во MOOG)
1 000 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946774
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD FIESTA IV (JA, JB, J5, J3) 95- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-WB-11175, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x105x60мм., орієнтовна вага - 0,74000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11175 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴/комплект
