
Підшипник маточини FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL), FIESTA III (GFJ) передн. (КПП авт.) (Вир-во MOOG
720 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946776
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL), FIESTA III (GFJ) передн. (КПП авт.) (Вир-во MOOG
Номер деталі FD-WB-11180, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x70мм., орієнтовна вага - 0,71000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11180 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Puma, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71000 кг |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴/комплект
