
Підшипник маточини FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL), FIESTA III (GFJ) передн. (КПП хутро) (Вир-во MOO
710 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946777
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL), FIESTA III (GFJ) передн. (КПП хутро) (Вир-во MOO
Номер деталі FD-WB-11184, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 39,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11184 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴/комплект
