
Маточина з підш. FORD TRANSIT VII передн. міст (Вир-во MOOG)
2 960 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946782
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. FORD TRANSIT VII передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-WB-11206, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x125x70мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11206 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |
| Довжина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 960 ₴/комплект
