
Підшипник маточини FORD FIESTA V (JH, JD), FOCUS (DAW, DBW) 99- задн.мост (Вир-во MOOG)
870 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946783
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD FIESTA V (JH, JD), FOCUS (DAW, DBW) 99- задн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-WB-11217, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x100x60мм., орієнтовна вага - 0,51500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11217 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴/комплект
