
Підшипник маточини FORD ESCORT V, VI, FIESTA IV (JA, JB) 90- задн.мост (Вир-во MOOG)
580 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946784
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD ESCORT V, VI, FIESTA IV (JA, JB) 90- задн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-WB-11218, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x105x60мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11218 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Puma, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴/комплект
