
Маточина з підш. FORD MONDEO II (BAP, BFP) задн. міст (Вир-во MOOG)
2 340 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946788
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. FORD MONDEO II (BAP, BFP) задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-WB-11233, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x22мм., орієнтовна вага - 2,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WB-11233 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.30000 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴/комплект
