
Підшипник маточини FIAT PUNTO (176, 188) передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
890 ₴
- В наявності
- Код: 4600946791
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FIAT PUNTO (176, 188) передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі FI-WB-11526, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x95x65мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-WB-11526 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Punto, Tempra, Linea, Tipo, 145, 146, 155, Spider, Coupe, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |
| Висота | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴
