
Підшипник маточини ALFA ROMEO 164, FIAT CROMA 85-98 перед./зад. міст (Вир-во MOOG)
850 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946792
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини ALFA ROMEO 164, FIAT CROMA 85-98 перед./зад. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі FI-WB-11527, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x115x65мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-WB-11527 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Thema, Tipo, 164, Croma, Tempra, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴/комплект
