Підшипник маточини PANDA (169) передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі FI-WB-11547, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,55500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-WB-11547 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

