
Підшипник маточини MB 190 (W201) передн. міст (Вир-во MOOG)
540 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946798
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини MB 190 (W201) передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі ME-WB-11261, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x100x60мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-WB-11261 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴/комплект
