
Підшипник маточини MERCEDES C-CLASS (W202), (W124), (W210) 93- передн.мост (Вир-во MOOG)
550 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946799
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини MERCEDES C-CLASS (W202), (W124), (W210) 93- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі ME-WB-11265, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x100x60мм., орієнтовна вага - 0,43500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-WB-11265 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Crossfire, C-Class, 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴/комплект
