
Підшипник маточини MB 100 (631) передн. міст (Вир-во MOOG)
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 4600946800
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини MB 100 (631) передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі ME-WB-11277, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x125x70мм., орієнтовна вага - 0,95000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-WB-11277 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95000 кг |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴
