
Підшипник маточини NISSAN MAXIMA (J30, A32), PRIMERA (P10, P11) передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
1 130 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946804
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини NISSAN MAXIMA (J30, A32), PRIMERA (P10, P11) передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі NI-WB-11954, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x70мм., орієнтовна вага - 0,76000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NI-WB-11954 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Prairie, Cefiro, Primera, I30, G20, Maxima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76000 кг |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴/комплект
