
Підшипник маточини OPEL ASCONA B 75- передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
450 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946805
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини OPEL ASCONA B 75- передн./задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі OP-WB-11084, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x70мм., орієнтовна вага - 0,76000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-WB-11084 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Tigra, Calibra, Corsa, Nubira, Manta, Kadett, Vectra, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76000 кг |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/комплект
