
Маточина з підш. OPEL ASTRA G 98- передн.мост (Вир-во MOOG)
2 560 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946807
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. OPEL ASTRA G 98- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі OP-WB-11088, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x95мм., орієнтовна вага - 3,11000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-WB-11088 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 95 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.11000 кг |
| Довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴/комплект
