
Маточина з підш. OPEL ASTRA G 98 - передн. міст (Вир-во MOOG)
3 300 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946808
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. OPEL ASTRA G 98 - передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі OP-WB-11089, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x170x140мм., орієнтовна вага - 3,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-WB-11089 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Висота | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.35000 кг |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴/комплект
