
Підшипник маточини OPEL ASCONA C, ASTRA F 81- передн.мост (Вир-во MOOG)
620 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946809
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини OPEL ASCONA C, ASTRA F 81- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі OP-WB-11090, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-WB-11090 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Spark, Astra, Corsa, Nubira, Kadett, Vectra, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴/комплект
