
Підшипник маточини OPEL ASTRA F, VECTRA B 91- передн.мост (Вир-во MOOG)
770 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946812
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини OPEL ASTRA F, VECTRA B 91- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі OP-WB-11101, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x60мм., орієнтовна вага - 0,78000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-WB-11101 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴/комплект
