
Підшипник маточини OPEL MOVANO 00- передн.мост (Вир-во MOOG)
1 390 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946813
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини OPEL MOVANO 00- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі OP-WB-11470, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x125x65мм., орієнтовна вага - 1,24000кг.
Примечание: Ch.B000807–›, Ch.B000486–›, Ch.B000184–›, Ch.B001462–›, Ch.B000207–›.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-WB-11470 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.24000 кг |
| Висота | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴/комплект
