
Підшипник маточини PEUGEOT 306 (7A, 7C, N3, N5) передн. міст (Вир-во MOOG)
730 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946817
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини PEUGEOT 306 (7A, 7C, N3, N5) передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі PE-WB-11369, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x100x60мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-WB-11369 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, 306, 106, 206, Xsara, C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴/комплект
