
Підшипник маточини PEUGEOT 307, CITROEN BERLINGO, C3, C4 05 - передн. міст (Вир-во MOOG)
1 320 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946818
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини PEUGEOT 307, CITROEN BERLINGO, C3, C4 05 - передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі PE-WB-11370, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x65мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-WB-11370 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 307, 308, C3, RCZ, C4, C5, Partner, 408, 207, 208, C-Elysee, Crossland X / Crossland, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴/комплект
