
Підшипник маточини PEUGEOT 806 (221) передн. міст (Вир-во MOOG)
1 020 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946820
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини PEUGEOT 806 (221) передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі PE-WB-11422, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x105x60мм., орієнтовна вага - 0,86000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PE-WB-11422 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴/комплект
