
Підшипник маточини RENAULT LAGUNA (B56, 556, K56), SCENIC (JA0/1) передн. міст (Вир-во MOOG)
1 060 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946822
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини RENAULT LAGUNA (B56, 556, K56), SCENIC (JA0/1) передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі RE-WB-11456, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 1,07000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-WB-11456 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Safrane, Rapid, Megane, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.07000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴/комплект
