
Підшипник маточини RENAULT 11 (B/C37), RAPID (F40, G40) 82- передн.мост (Вир-во MOOG)
730 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946823
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини RENAULT 11 (B/C37), RAPID (F40, G40) 82- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі RE-WB-11457, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x100x60мм., орієнтовна вага - 0,62500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-WB-11457 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Express, Rapid, Solenza, 11, Clio, Supernova, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴/комплект
