
Підшипник маточини VW PASSAT (3A2, 35I, 3B2) 96- передн./задн. міст міст (Вир-во MOOG)
1 020 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946831
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW PASSAT (3A2, 35I, 3B2) 96- передн./задн. міст міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-WB-11013, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 1,06500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-WB-11013 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.06500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴/комплект
