
Підшипник маточини VW T3 передн. міст (Вир-во MOOG)
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 4600946833
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW T3 передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-WB-11028, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x100x65мм., орієнтовна вага - 0,42000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-WB-11028 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42000 кг |
| Висота | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
