
Підшипник маточини VW BORA (1J2, 1J6), GOLF IV (1J1, 1J5) 98- передн.мост (Вир-во MOOG)
770 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946834
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW BORA (1J2, 1J6), GOLF IV (1J1, 1J5) 98- передн.мост (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-WB-11032, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x100x60мм., орієнтовна вага - 0,79000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-WB-11032 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴/комплект
