
Підшипник маточини VW TRANSPORTER IV 90-03 передн. міст (Вир-во MOOG)
1 430 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946835
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW TRANSPORTER IV 90-03 передн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-WB-11037, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x65мм., орієнтовна вага - 1,26500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-WB-11037 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.26500 кг |
| Висота | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴/комплект
