
Підшипник маточини VW CADDY III(2KA, 2KB) задн. міст (Вир-во MOOG)
540 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946838
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW CADDY III(2KA, 2KB) задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-WB-11053, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-WB-11053 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Caddy, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴/комплект
