
Маточина з підш. SEAT IBIZA V (6J5), VW POLO (9N) задн. міст (Вир-во MOOG)
1 670 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946839
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. SEAT IBIZA V (6J5), VW POLO (9N) задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-WB-11058, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 145x150x95мм., орієнтовна вага - 1,74000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-WB-11058 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 95 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, A1, Fabia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.74000 кг |
| Довжина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴/комплект
