
Підшипник маточини VW LT 28-35 II (2DM), LT 28-46 II (2DX0AE, 2DX0FE) задн. міст (Вир-во MOOG)
1 960 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946843
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW LT 28-35 II (2DM), LT 28-46 II (2DX0AE, 2DX0FE) задн. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі VO-WB-11295, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-WB-11295 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴/комплект
