
Підшипник маточини DACIA LOGAN, LOGAN MCV, SANDERO передн. без ABS (Вир-во MOOG)
740 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600946844
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини DACIA LOGAN, LOGAN MCV, SANDERO передн. без ABS (Вир-во MOOG)
Номер деталі RE-WB-11451, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,71500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-WB-11451 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Logan/Stepway, 19, Laguna, Express, Rapid, Sandero, Largus, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴/комплект
