
Опора стійки BMW X5 (E70), X6 (E71, E72) передн. (вир-во Sachs)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4600947840
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора стійки BMW X5 (E70), X6 (E71, E72) передн. (вир-во Sachs)
Номер деталі 802 542, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x55x15мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 802 542 |
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
