
Пружина підв. CHEVROLET LACETTI задн. (вир-во Bilstein)
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 4600951526
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пружина підв. CHEVROLET LACETTI задн. (вир-во Bilstein)
Номер деталі 36-216642, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x600x200мм., орієнтовна вага - 3,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36-216642 |
| Виробник | Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розташування | Задня |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.50000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴
