Пружина підв. VW T4 задн. посилена (вир-во Bilstein)
Номер деталі 38-131240, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x600x200мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38-131240 |
| Виробник | Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розташування | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

