
Фільтр паливний AUDI /L144 (вир-во CHAMPION)
500 ₴
- В наявності
- Код: 4611901718
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний AUDI /L144 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100144, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x190x90мм., орієнтовна вага - 0,46500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100144 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Volvo, Volkswagen, Audi, Lancia, BMW, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 156, Brava, Bravo, 100, Passat, 80, 850, Punto, A4, A6, 145, 146, V70, S70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46500 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
