
Фільтр паливний AUDI /L204 (вир-во CHAMPION)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4611901721
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний AUDI /L204 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100204, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x160x90мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100204 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, Volvo, Volkswagen, Peugeot, Lancia, Audi, Bentley, Hyundai, Ferrari, Fiat, Ford, ГАЗ, Saab |
| Сумісність з моделлю | 328 GTB, 240, Brooklands, Orion, Volga, Testarossa, Elantra, 740, 512 TR, V90, Escort, 80, 348, 960, Mulsanne, Fiesta, F355 GTS, 9-3, 9-5, 9000, Focus, 940, Thema, Corniche, Mondial, A4, Transit, A6, 208/308, Golf, F355, Granada, Continental, Coupe, Scirocco, Scorpio, Fiorino, 328 GTS, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
