
Фільтр паливний FORD /L218 (вир-во CHAMPION)
350 ₴
- В наявності
- Код: 4611901725
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний FORD /L218 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100218, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x150x80мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100218 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 146 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Urvan, Mondeo, Transit, TRIBUTE, Orion, Scorpio, Puma, Fiesta, Maverick |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
