
Фільтр паливний ALFA /L408 (вир-во CHAMPION)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4611901737
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний ALFA /L408 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100408, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x80мм., орієнтовна вага - 0,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100408 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 187 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Сумісність з маркою | LDV, Alfa Romeo, УАЗ, Lancia, Fiat, Kia |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, GT, Thesis, Sorento, Maxus, Punto, Stilo, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
