
Фільтр паливний /L409 (вир-во CHAMPION)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4611901738
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний /L409 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100409, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x110x70мм., орієнтовна вага - 0,13300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100409 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Chevrolet, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Boxer, Ducato, Nubira, Jumper, Ypsilon, Epica, Lacetti, Swift, SX4, Captiva, Punto, 9-3, Wagon R, 500 C, Tigra, SX4 S-Cross, Zafira, 500, Combo, Meriva, Astra, Corsa, Croma, Vitara, Vectra, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13300 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
