
Фільтр паливний RENAULT /L413 (вир-во CHAMPION)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4611901739
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний RENAULT /L413 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100413, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x85мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100413 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Pick Up, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
