Фільтр паливний RENAULT /L415 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100415, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x150x80мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100415 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

