
Фільтр паливний RENAULT /L416 (вир-во CHAMPION)
370 ₴
- В наявності
- Код: 4611901741
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний RENAULT /L416 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100416, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x110x70мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100416 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
