
Фiльтр паливний DAEWOO LANOS 97-, CHEVROLET LACETTI 05- (вир-во CHAMPION)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4611901742
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фiльтр паливний DAEWOO LANOS 97-, CHEVROLET LACETTI 05- (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100420, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x60мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100420 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 157 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Niva, Spark, Lacetti, Evanda, Lanos, Nubira, Leganza, Gentra, Nexia, Matiz, Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
