
Фільтр паливний AUDI /L423 (вир-во CHAMPION)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4611901743
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний AUDI /L423 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100423, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x150мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100423 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 142 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Leon, Golf, Passat, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
