
Фільтр паливний /L458 (вир-во CHAMPION)
500 ₴
- В наявності
- Код: 4611901751
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний /L458 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100458, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x190x90мм., орієнтовна вага - 0,40500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100458 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 174 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40500 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
