
Фільтр паливний /L477 (вир-во CHAMPION)
400 ₴
- В наявності
- Код: 4611901755
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний /L477 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100477, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x80мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100477 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, L200, IS, D-Max, HiAce, Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
