
Фільтр паливний AUDI /L488 (вир-во CHAMPION)
730 ₴
- В наявності
- Код: 4611901759
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний AUDI /L488 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100488, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x180x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100488 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 164 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
